fbpx
Close

Šveitsi liider Storck: Anu ja Kristel sekkusid vahetusest hästi ja ajasid meie rütmi sassi

Maja Storck (nr 8). | Foto: CEV

Eesti naiste võrkpallikoondis võttis täna mõõtu Rakveres peetud kohtumises Šveitsi naiskonnaga ning pidi alla vanduma tulemusega 2:3.

Suurepärase mängu tegi šveitslannade poole peal kõigest 20-aastane Maja Storck, kes kogus üleplatsimängijana 23 punkti (+17). Võrkpall24’le antud intervjuus sõnas diagonaalründaja, et mäng kujunes raskeks, kuid nad ootasid seda.

“Mäng oli tõesti raske ja käis mõlemalt poolt üles-alla. Me oleme ühtse tasemega võistkonnad ja eks meil oli ka natuke õnne, et suutsime mängu lõpuks enda kasuks pöörata. Me arvasime, et mäng kujuneb raskeks. Oleme ju varemgi Eestiga kohtunud ja need mängud ei olnud kerged.”

“Et homme tänast tulemust korrata, peame olema täielikult keskendunud oma mängule, kuna EM on ukse ees. Teame teie mängijaid päris hästi, seega saame oma taktika vastavalt sellele paika panna,” lausus lõppenud hooajal Saksamaal pallinud šveitslanna.

Meie naiskonnast tõi 184-sentimeetrine pallivõlur esile Anu Ennokit ja Kristel Moori.

“Minu arvates tegi Anu Ennok väga hea partii. Ta sekkus vahetusest hästi – hoidis vastuvõtul asjad kontrolli all, servis suurepäraselt ja ajas selllega meie mängurütmi natukene sassi. Kiidaksin ka teie diagonaalründajat Kristel Moori, kes ründas väga kõrgelt ning tugevalt ja meil oli raske teda peatada,” ei olnud Storck meie naiskonna liikmete kiitmisega kitsi.

Sarnaselt Eestile osaleb ka Šveits kahe nädala pärast algavatel Euroopa meistrivõistlustel.

“Meil on raske alagrupp, kuid meil on kaks naiskonda, kes on täiesti võidetavad. Peame andma endast parima ja näitama head mängu, et pääseda alagrupist edasi. Eesti on meiega sarnases olukorras. Ma tõesti loodan, et nad saavad piisavalt palju võite, et jõuda play-off‘i. Soovin Eestile edu!” lõpetas Storck rõõmsal toonil.

scroll to top