FOTOD | Täht ja Tammemaa naasid karantiinist täismängu ja võiduga!

Robert Täht servi vastuvõtul. | Foto: PlusLiga

Robert Tähe ja Timo Tammemaa koduklubi Rzeszowi Asseco Resovia pidas Poola kõrgliigas pärast eneseisolatsiooni esimese kohtumise, alistades koduväljakul tühjade tribüünide ees 3:1 (27, -23, 13, 23) Olsztyni.

Täht ja Tammemaa kuulusid Resovia algkoosseisu. Eriti huvitavaks kujunes avageimi lõpp, kus Täht tegi servi vastuvõtul paar eksimust, vahetati välja ja Resovia pidi kaitsema geimpalli. Mõni hetk hiljem, mil Resovia oli ise pääsenud punktiga ette, lõi Tammemaa aga serviässa ja lõpetas geimi.

Avageimi ebakindlusest hoolimata pani Resovia peatreener Alberto Giuliani Tähe teises geimis uuesti väljakule ja kokkuvõttes said mõlemad eestlased kirja sisuliselt täismängu. Täht realiseeris 22 tõstest 11 (50%), lisa tuli ühe ässa näol. Võruka vastuvõtuprotsent oli 42. Kokku Tähelt 12 punkti (-2). Tammemaa kogus seekord 6 punkti (0). Saarlane realiseeris 8 tõstest 5 (63%), lisaks lõi ta ühe ässa. Ühtegi blokipunkti Tammemaa ei teeninud, küll aga suutis ta kogu mängu peale saada ülekaalukalt enim blokipuuteid (9), mis aitasid palli mängu jätta.

Timo Tammemaa Alberto Giulianit kuulamas. | Foto: PlusLiga

Resovia tulemuslikumad olid Klemen Cebulj ja Karol Butryn 19 punktiga (mõlemal +12), Olsztynile tõi Ruben Schott 17 (+11) ja Wojciech Zalinski 16 punkti (+8).

Resovia on kogunud kuuest mängust viis võitu ja paikneb 14 võistkonna konkurentsis 12 punktiga seitsmendal kohal. Enamikel konkurentidel on peetud neist aga kaks kuni neli mängu enam. Liigat juhib ainsana kaotuseta jätkav Kedzierzyn-Kozle Zaksa 24 punktiga, Olsztyn on 6 punktiga 11. positsioonil.