Täht mängis kaks täispikka geimi ja aitas Perugia Meistrite liigas järjekordse võiduni

Robert Täht (vasakul) ja Perugia eilses mängus. | Foto: CEV

Meistrite liiga D-alagrupis oli eile õhtul võistlustules Robert Tähe koduklubi Perugia, kes alistas võõrsil Lissaboni Benfica tulemusega 3:1 (26:24, 25:21, 22:25, 25:17).

Nurgaründajatena alustasid Perugia poolel Wilfredo Leon ja Oleg Plotnitski, Täht sekkus esimeses geimis servimiseks. Plotnitski mäng ebaõnnestus ja tema asemel teenis teises geimis koha algkoosseisus Eesti koondise nurgaründaja, kes tõi kahe järgneva geimi jooksul 5 punkti (+1), realiseerides 8 tõstest 4 (50%) ja saades kirja ühe blokipunkti. Viimases geimis võttis võruka asemel algkoosseisus koha sisse Filippo Lanza.

Nagu juba harjumuseks saanud, oli ka sel korral võitjate resultatiivseimaks Wilfredo Leon, kes lisas punktitabloole 13 punkti (+7), realiseerides 17 tõstest 9 (53%), tuues 3 blokipunkti ja lüües ühe ässpallingu.

Vastaste poolelt oli tulemuslikem Thiago Raphael Oliveira, kes tõi 9 punkti (+4).

Perugia on võitnud D-alagrupis viis kohtumist ja liigub alagrupikohtumiste viimasesse ringi täiseduga. Alagrupi teise koha nimel jätkavad viimases voorus võistlust Varssavi Verva, Lissaboni Benfica ja Timo Tammemaa tööandja Tours.

Viimase alagrupikohtumise peab Perugia 19. veebruaril, kui kohtub kodusaalis Varssaviga.