fbpx
Close

Täht sai playoffi avamängu eel uuesti vigastada, koondisesuve kohal küsimärk

Eesti koondise liider Robert Täht. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Laupäeva õhtupoolikul seadsid paljud Maarjamaa võrkpallisõbrad end kella 21.30ks nutiseadmete ette, et asuda jälgima Poola kõrgliiga põnevuslahingut, veerandfinaalseeria avamängu kahe Euroopa tippklubi Rzeszowi Asseco Resovia ja Belchatowi Skra vahel. Paraku selgub, et Resovia läks duellile vastu vaid ühe eestlase, Timo Tammemaaga, sest Robert Täht vigastas mõned päevad tagasi uuesti kõhulihast.

Nagu detsembri alguses, mil vigastus esmakordselt tekkis, sai räägitud, on tegu probleemiga, mis võib ka hiljem välja lüüa. Sedapuhku tekkiski uus rebend, ent teise kohta kui varem.

Täht kinnitas Võrkpall24’le, et tema jaoks on hooaeg selle tõttu läbi saanud. “Jah, tuleb tõdeda, et vana jama tuli tagasi ja kindel on ka see, et minu hooaeg on paraku lõppenud.” Küsimusele, kas vigastus võib tähendada ka koondisesuvest eemalejäämist, ei soovinud ründetuus arusaadavatel põhjustel hetkel kommentaare jagada.

Veerandfinaalseeria peetakse kahe võiduni. Avamäng toimub täna Belchatowis, teistkordselt kohtutakse nädala pärast Rzeszowis.

scroll to top