fbpx
Close

Tali täna algava poolfinaali eel: eesmärk on edasi pääseda – kuidas, see pole oluline

Urmas Tali. | Foto: Siim Semiskar/Võrkpall24

Täna kell 19.00 peetakse Aadu Luukase nime kandvatel Eesti karikavõistlustel esimene poolfinaalmäng, kui Kuressaares kohtuvad tiitlikaitsja Saaremaa Võrkpalliklubi ja Tallinna Selver. Mängu näeb otsepildis Postimehes.

Veerandfinaalis oli Saaremaa kahel korral parem esiliigaklubist Tallinna Ülikoolist, Selver alistas samuti esiliigasse kuuluva Eesti Maaülikooli meeskonna.

Poolfinaali kordusmäng peetakse 27. novembril kell 19.00 Audentese spordihoones. Võitjaks osutub kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Credit24 Meistriliiga viimases omavahelises kohtumises jäi oktoobri keskel 3:2 peale Saaremaa. Saaremaa meeskonna peatreener Urmas Tali rääkis karikavõistluste avamängu eel, et sellest ajast on mõlema meeskonna mäng palju muutunud. “Mõlemad meeskonnad on vahepeal paremaks muutunud ja usun, et saab näha võitluslikku võrkpalli. Meie eesmärk on edasi pääseda – kuidas, see pole oluline. Et tegu on poolfinaaliga ja mängus on finaalikoht, on teravust ja ärevust rohkem,” kommenteeris Tali. “Kui Selveri ründajatel Karli Allikul, Oliver Oraval ja Matej Šmidlil on hea päev, on nad väga ohtlikud,” lisas juhendaja.

Teises poolfinaalis kohtuvad Pärnu Võrkpalliklubist kahel korral jagu saanud Tartu Bigbank ja TalTech, kes alistas kahel korral esiliigaklubi Kiili EstNor. Selles paaris peetakse mõlemad mängud alles detsembris.

Karikavõistluste finaal toimub nii naistele kui meestele 29. detsembril Saku suurhallis.

scroll to top