fbpx
Close

Tallinna kesklinnas saab sel suvel hakata tasuta rannavollet mängima

Metro Capital Arena avamine 1. augustil 2019. | Foto: Marek Metslaid/volley.ee

Eelmisel suvel Tallinna kesklinnas superministeeriumi kõrvale rajatud Metro Capital Arena on juulikuust kõigile huvilistele tasuta mängimiseks avatud.

Kuni jaanipäevani kasutavad rannakeskust usinalt Selveri võrkpalliklubi sajad poisid ja tüdrukud, ent alates juulist on väljakud vabad ja kõigile huvilistele kasutamiseks avatud. Broneerimissüsteemi ei tule, seega kehtib reegel – kui plats on tühi, siis mine ja mängi.

Tegelikult saab väljakuid ka praegu vabadel aegadel kasutada, ent sel juhul tuleb külastajatel arvestada, et kui noortegrupid saabuvad trenni, tuleb plats neile loovutada. Kuni jaanipäevani on väljakud suurema tõenäosusega vabad nädalavahetuseti.

Metro Capital Arenal on kuus rannavõrkpalli väljakut ja keskust haldab Tallinna Spordi- ja Noorsooamet koostöös Tallinna Võrkpalliklubiga. Rannavõrkpalli väljakud on üheks osaks Lastestaadioni alal asuvast spordi- ja aktiivse ajaveetmise keskusest, kus lisaks vollele on võimalik mängida korvpalli ja lauatennist. Samale territooriumile on rajatud ka kogukonna aed.

scroll to top