fbpx
Close

Tallinna Selver alustab karikavõistlusi kodumänguga

Tallinna Selver. | Foto: Gertrud Alatare

Eesti meeste karikavõistlustel toimub täna üks veerandfinaalkohtumine, kui Tallinna Selver mängib seeria avamängus Eesti Maaülikooli Spordiklubiga.

Mäng Audentese spordihoones algab kell 20.00. Teine kohtumine toimub 6. novembril kell 20.30 Maaülikooli spordihoones.

Selles tabelipooles on peetud kaks kohtumist, kui Rakvere VK sai esimeses ringis kahel korral jagu TalTechist ning läheb veerandfinaalis vastamisi Saaremaa Võrkpalliklubiga.

Teise tabelipoole veerandfinaalides kohtuvad esiliigameeskond Tallinna Ülikooli ja Tartu Bigbank ning Pärnu Võrkpalliklubi ja esiliigasse kuuluv TalTech/Kiili. Pärnu ja TalTech/Kiili avamängu võitis Pärnu 3:1, kordusmäng toimub 10. novembril kell 18.00 Pärnus.

Vaata ajakava ja tulemusi!

Mängitakse kodus-võõrsil süsteemis kuni finaalini. Edasi pääseb kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Kaheksandikfinaalid peavad olema mängitud 29. oktoobriks, veerandfinaalmängud 16. novembriks ja poolfinaalmängud 10. detsembriks. Karikafinaalid toimuvad 22. detsembril. Finaalide toimumispaik selgub pärast poolfinaale ja 2018. aasta karikafinaalid toimuvad selle meeskonna kodusaalis, kes lõpetas kahest finalistist 2017/2018 hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal.

scroll to top