fbpx
Close

Tallinna Selver oli 6000 osalejaga noorteturniiril edukaim klubi

Power Cup Rovaniemis. | Foto: Pressiteade

6.-9. juunil Soomes Rovaniemis toimunud rahvusvahelisellaste võrkpalliturniiril osales ka 15 võistkonda neljast Eesti klubist. Klubide üldarvestuses saavutas Tallinna Selver esikoha, kogudes kaks võitu ja kaks teist kohta.

Tänavu Rovaniemis peetud Power Cup tõi jõuluvana kodukanti rohkem kui 6000 väikest võrkpallurit. Kokku mängiti 24 sarjas 200 väljakul umbes 4000 mängu.

Eesti klubidest oli arvukaima esindusega liikvel Tallinna Selver, kes saavutas ka üldarvestuses edukaima klubi tiitli kahe võidu ja kahe teise kohaga. Samuti olid Rovaniemis kohal Keila VK, Pärnu SK ja Paide VK võistkonnad.

Paide noortetreeneri Piret Reinfeldi sõnul oli tegemist hästi korraldatud turniiriga. “Olen käinud Power Cupil üle aasta ja näinud ka olukordi, kus väljakutel pole piire ja mängud hilinevad, aga Rovaniemis oli kõik lihtsalt ülihästi tehtud,” muljetas Piret ja kiitis, et tehnika viimane sõna oli jõudnud ka laste võrkpalliturniirile. “Paberkandjalt enam tulemusi vaatama ei pidanud, äpi teel sai jälgida mänge ning kõikidel protokollidel sai samuti arvuti kaudu silma peal hoid.”

Piret Reinfeldil oli tänavu Paidest kaasas vaid B-klassi tüdrukute võistkond, kes saavutas rahvusvahelises nn supersarjas 22. koha. “Olen turniiri ja tulemusega ülirahul, sest kaasas oli vaid üks B-klassi tüdruk, ülejäänud olid veel C-klassi ealised. Arenesime turniiril kõvasti ja saime palju vajalikke mänge,” sõnas teenekas Paide võrkpallitreener.

Reinfeld lisas, et Paide võttis tänavust Power Cupil käiku kui mõnusat punkti pikale hooajale. Väikeseid võrkpallureid soosis Rovaniemis ka ilm. Kuumalaine tõttu olid korraldajad kohale toonud isegi tuletõrjeautod, kus mängijaid aeg-ajalt kasteti.

Järgmine Power Cup toimub 4.-7. juunil 2020 Tallinnale märksa lähemal asuvas Salo linnas.

Eesti võistkonnad Rovaniemi Power Cupil

B-poisid supersari

1. Tallinna Selver (treener Marko Vantsi)

C-poisid supersari

2. Tallinna Selver (Rando Ringmets)

D-poisid supersari

2. Tallinna Selver (Mihhail Jefanov)

6. Pärnu SK I (Toomas Jasmin)

18. Tallina Selver II (Rando Ringmets)

28. Pärnu SK II (Toomas Jasmin)

E-poisid supersari

4. Pärnu SK I (Toomas Jasmin)

12. Tallinna Selver (Kristjan Õuekallas)

25. Pärnu SK II (Karl Lilles)

B-tüdrukud supersari

22. Paide VK (Piret Reinfeld)

C-tüdrukud supersari

1. Tallinna Selver (Evelin Lepa)

8. Keila VK (Jüri Rumm)

D-tüdrukud supersari

5. Tallinna Selver (Gerda Kiisa)

15. Pärnu SK (Riina Ernits)

E-tüdrukud supersari 

41. Pärnu SK

scroll to top