fbpx
Close

Tallinna Selveri peatreeneriks saab aastaid tippvõrkpallis tiirelnud itaallane

-Alessandro Piroli (vasakul) ja Selveri eestvedaja Lauri Kasper. | Foto: Tallinna Selver

Tallinna Selveri võrkpalliklubi teatas, et meeskonna peatreenerina asub tööle itaallane Alessandro Piroli, kes on varasemalt töötanud statistiku ja teise treenerina mitmete Itaalia A1 ja Venemaa Superliiga meeskondade juures ning samuti olnud Bulgaaria ja Itaalia rahvuskoondiste abitreeneriks.

Viimased kolm hooaega on Piroli töötanud Novosibirski Lokomotiivi teise treenerina ning viis hooaega Bulgaaria koondise abitreenerina, olles peatreener Plamen Konstantinovi parem käsi. Peatreenerina saab 45-aastane itaallane tuleristsed just Selverit juhendades.

“Pärast mõnda aega Venemaal otsisin uut väljakutset ning kui agent ja Lauri Kasper tutvustasid mulle Selveri projekti, siis ühinesin entusiasmiga. Mul on võimalik treenida noort ja motiveeritud meeskonda, kellel on eesmärk hooaja jooksul areneda,” kommenteeris Piroli.

Ta lisas: “Ma tänan Tallinna klubi usalduse eest ning püüan enda poolt meeskonda tuua kõik seda, mida olen suutnud õppida suurtelt treeneritelt, kellega mul on olnud õnn koostööd teha. Kasutan võimalust, et tänada Novosibirski Lokomotiivi ja Plamen Konstantinovi toetuse eest läbi nende aastate ning ka viimaste otsuste tegemisel.”

Piroli CV-st leiab lisaks eelpool mainitud meeskondadele ka Venemaa Superliiga tiimi Nižni Novgorodi Gubernia (abitreener), itaallaste Cuneo (abitreener, kolmas treener/statistik), Modena (kolmas treener/statistik) ja Montichiari (abitreener).

scroll to top