fbpx
Close

TalTech alistas taas kindlalt Audentese, Võru võttis võõrsil väärt võidu

TalTech/Tradehouse. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti naiste meistrivõistlustel peeti kolmapäeva õhtupoolikul kaks kiiret mängu, kus teenisid võidulisa TalTech/Tradehouse ja Famila/Võru.

Paari nädala taguse karikafinaali kordusduellis alistas TalTech kodus 3:0 (14, 18, 11) Audentese SG/Noortekoondise. Nette Peit kerkis taas üleplatsimängijaks, kogudes 13 punkti (+6). Kadi Kullerkann lisas 10 (+10), Julija Mõnnakmäe 9 (+8), Mari Loorman 8 (+6) ja vigastatud Merilin Paalot asendanud Silvia Pertens 6 punkti (+1). Noortele tõid Kätriin Põld ja Maren Mõrd 8 punkti (+6 ja +1), Liisbet Pill lisas 7 punkti (+5).

Famila/Võru oli täna võõrsil üllatavalt kindlalt 3:0 (23, 10, 19) üle Tallinna Ülikoolist. Raivo Jeenase hoolealustest kerkis resultatiivseimaks 12 punkti (+9) kogunud Eliise Hollas, Mari-Liis Graumann lisas 11 (+5) ja Haide Haring 8 punkti (+4). Sten Esna juhendatavale Tallinna Ülikoolile tõid Maret Kuuse ja Ave Kuusk võrdselt 12 punkti (+12 ja +7).

TalTech jätkab liiga kindla ja on põhiturniiri võidu kindlustanud. Võru kerkis tänu võidule Tallinna Ülikoolist mööda ja paikneb nüüd neljandal kohal. Põhiturniiriga selgitatakse üks naiskond, kes sel kevadel poolfinaali ei pääse. Sel nädalal on kavas veel kaks mängu. Laupäeval kell 14 võõrustab Võru naiskond Audentese SG/Noortekoondist ja pühapäeval kell 18 Tallinna Ülikool Tartu Ülikool/Bigbanki.

Tabeliseis.
scroll to top