fbpx
Close

TalTech ja Selver jagasid pealinnas mänguaega ning võite

Mihkel Nuut (paremal) tähistamas punktivõitu. | Foto: Irina Mägi/Saaremaa VK

Samal ajal kui eelmise hooaja kolm paremat Eesti klubi peavad kontrollmänge Tartus, kohtusid pealinnas kahel korral Tallinna Selver ja TalTech. Kui avapäeval oli rohkem põhimehi ja tahtmist väljakul TalTechil, siis teisel päeval võis sama öelda Selveri kohta. Nii jagunesid ka võidud võrdselt.

Reedel Tallinna Tehnikaülikooli spordihoones peetud mängu võitis TalTech 4:1 (22, 17, 25, -17, 9). Võitjate tulemuslikem oli Mihkel Nuut 20 punktiga (+10), Jörgen Vanamõisa ja Valentin Kordas lisasid 13 punkti (vastavalt +9 ja +5). Kümneaastase pausi järel TalTechi naasnud Andris Õunpuu kogus 6 punkti (+2). Selverile tõi Matej Šmidl 25 (+10), Denis Losnikov 16 (+5) ja Timo Lõhmus 12 punkti (+6). Kui lõpptulemus kaldus kindlalt TalTechile, siis meeskondlikus statistikas suuri erinevusi ei esinenud.

Laupäeval õnnestus Selveril Audentese spordihoones revanš võtta ja mäng 3:1 (16, -18, 15, 18) võita. Alessandro Piroli hoolealustest olid resultatiivsemad eelmisel päeval puhata saanud nurgaründajad Karli Allik ja Oliver Orav, kes kogusid vastavalt 19 (+12) ja 12 (+7) punkti. Sidemängijana oli Selveril mõlemas mängus suure osa ajast väljakul Renet Vanker, noor poolakas Damian Czetowicz pääses väljakule vähe. TalTechi poolel kogus ainsana kahekohalise arvu punkte Kordas, kes tõi 13 silma (+6).

Uue hooaja avab 2. oktoobril Credit24 Meistriliigas TalTechi ja Saaremaa mäng.

Esimese mängu statistika.
Teise mängu statistika.
scroll to top