fbpx
Close

TalTech ja Selver pidasid maha haarava lahingu, kuid tugevam võttis siiski oma

Alessandro Piroli Selverit juhendamas. | Foto: Irina Mägi/Saaremaa VK

Täna olid lisaks Pärnule ja Tartule omavahel vastamisi kaks pealinnaklubi – TalTech ja Tallinna Selver. 3:0 (25:23, 25:21, 25:22) mänguvõidu võttis tabelis kõrgemal positsioonil paiknev Selver.

Nagu ka varasemates kohtumistes, näitas Taltech ka täna, et suudab endast tugevamate klubidega mängida kui võrdne-võrdsega. Paraku jäi ka seekord “i”-le täpp peale panemata ja Selver võitis kõik kolm vaatust väikese vahega.

Selverlaste parimaks kerkis oodatult Tšehhist pärit diagonaalründaja Matej Šmidl 17 punktiga (+6), Oliver Orav toetas 12 punktiga (+5). Võitjad võtsid pallinguid vastu 48-protsendiliselt, rünnakuprotsendiks kujunes 44. Lisaks saadi 3 punkti nii blokkide kui ka ässadega.

Ülikooliklubi resultatiivseim oli temporündaja Jörgen Vanamõisa, kes tõi 12 punkti (+10), Tamur Viidalepp lisas 10 punkti (+4). Liimist oli lahti TalTechi üks põhitegijaid Mihkel Nuut, kelle arvele jäi 5 punkti, kuid kasutegur oli -4. Janis Sirelpuu hoolealuste vastuvõtuprotsendiks oli 50, rünnak 33%, lisa tuli 8 bloki (5 Vanamõisa) ja 6 ässpallingu näol. Eile jäi TalTech tulemusega 1:3 alla Pärnule. Nii eile kui ka täna ei teinud TalTechi poolel kaasa keskblokeerija Joonas Popman.

Liigatabelis jätkab Selver neljandal kohal, olles kogunud 28 punkti, TalTech asetseb 12 punktiga kaheksandal real.

 

scroll to top