fbpx
Close

TalTech lendab täna Taani Keeleta, kes ei jää siiski tähtsatest euromängudest eemale

Kevin Saar, Martti Keel, Remo Torn, Matej Šmidl, Cris Karlis Lepp ja TalTech. | Foto: Siim Semiskar

Tallinna Tehnikaülikool asub tänavu kolmanda Eesti klubina võistlustulle eurosarjas, kohtudes homme ja ülehomme Kopenhaagenis CEV Challenge Cupi põhiturniiri avaringis ehk 1/16-finaalis Gentoftega.

Nagu teada, asendab TalTech eurosarjas Saaremaa Võrkpalliklubi, kes tänavu võistkonda kokku ei pannudki. Küll aga on just saarlased varasemalt mänginud eurosarjas Gentoftega. Avamängu võitsid toonased Urmas Tali hoolealused 2018. aastal kodus 3:0, võõrsil peetud korduskohtumises piisas edasipääsu tagamiseks 2:1 eduseisu haaramisest.

Balti liigas teisel kohal paiknev TalTech osaleb eurosarjas seitsmeaastase pausi järel. Peatreener Janis Sirelpuu peaks saama kasutada eelseisvates mängudes kõiki põhimehi. Ka sidemängija Martti Keel, kelle osalemine oli töökohustuste tõttu kahtluse all, lendab Taani. Erinevalt ülejäänud meeskonnast, kes lendab Kopenhaagenisse täna õhtupoolikul, võtab Keel reisi ette homme ning maandub võistluspaigas kaks ja pool tundi enne kohtumise algust. Lennujaamast mängusaali viib õnneks vaid pooletunnine autosõit.

TalTechi ja Gentofte mäng algab teisipäeval ja kolmapäeval Eesti aja järgi kell 20.00. Paari võitja kohtub 1/8-finaalis austerlaste Riedi või šveitslaste Schönenwerdiga.

Võrkpall24 lendab täna koos TalTechi meeskonnaga euromängule kaasa ja vahendab sündmusi operatiivselt. Seda, kas ja millises formaadis annab mängudest ülekannet teha, selgub kohapeal.

scroll to top