fbpx
Close

TalTech võttis eurosarjas kindla võidu ja astus pika sammu edasipääsu suunas

Tallinna Tehnikaülikool alistas CEV Challenge Cupi 1/16-finaali avamängus Kopenhaagenis kindlalt 3:0 (25:18, 25:19, 25:20) Taani meistrit Gentoftet. Homme samuti võõrsil kell 20 algavas korduskohtumises vajab TalTech seega edasipääsu tagamiseks vaid kaht geimivõitu.

TalTech alustas mängu järgmises koosseisus: sidemängija Martti Keel, nurgaründajad Rasmus Meius ja Kevin Saar, temporündajad Mihkel Tanila ja Beau Graham, diagonaalründaja Matej Šmidl ja libero Cris Karlis Lepp. Eduka eurodebüüdi tegid nii 19-aastane Meius kui ka 23-aastane Lepp. Meius kogus Šmidli (17 p, +9) järel paremuselt teise skooritegijana 14 punkti (+9). Austraalia koondislane Graham pidas aga täna oma esimese mängu TalTechi ridades ja püsis väljakul algusest lõpuni, mis kinnitas, et pisivigastus teda liiga palju ei seganud. Taanlastest ei suutnud TalTech korralikult pidurdada vaid diagonaalründajat Steen Sörenseni, kes kogus 14 punkti (+4). Kogu statistika leiab uudise alumisest osast.

Juhul kui TalTechil õnnestub ka homne mäng võita, pääsetakse 16 parema sekka, kus tuleks vastu austerlaste Ried või šveitslaste Schönenwerd.

Mängu saab vaadata täispikkuses koos mängujärgsete kommentaaridega antud videost.

scroll to top