fbpx
Close

TalTechiga liitus tuttav leegionär, kaks Eesti koondise endist nurgameest samuti treeningutel

Matej Šmidl (nr 13). | Foto: Riina Vals/SK Duo

TalTechi võrkpallimeeskonnaga liitub mitmeaastase pausi järel leegionär, sest klubi lõi käed Tšehhi diagonaalründaja Matej Šmidliga.

24-aastane ja 205-sentimeetrine Šmidl on eestlastele juba tuttav mees, sest mängis üle-eelmisel hooajal Tallinna Selveris. Kokkuvõttes oli tegu kahtlemata hea valikuga, sest jõu ja võimsuse poolest Šmidlile siinses liigas vastast polnud. Samas oli ta toona veel üsna ühekülgne ja kohati ka ebastabiilne mängumees. Möödunud hooaega alustas Šmidl Belgia tippklubis Aalsti Lindemansis, hooaja teiseks pooleks naasis ta aga kodumaale Usti nad Labemi klubisse.

Üks põhjuseid, miks Šmidl otsustas Eestisse naasta, peitub ka tema eraelus. Ta kihlus eestlannaga ja saab talvel isaks.

TalTechist võib saada uuel hooajal Credit24 Balti liiga üks tugevamaid võistkondi, sest kuuldavasti on võistkonnaga liitumisele lähedal ka nimekad nurgaründajad, Eesti koondistki esindanud Rauno Tamme ja Kevin Saar. Mõlemad mehed on teinud juba mõnda aega võistkonnaga koos trenni.

Sidemängijana veab TalTechi Pärnust saabunud Martti Keel, eelmise hooaja põhimeestest on jätkamas nurgaründaja Rasmus Meius, temporündajad Mihkel Tanila ja Sten Perillus ning libero Cris Karlis Lepp. Sidemängija Aleksander Eerma taasliitub TalTechiga talvel, kui naaseb Tartu Bigbankist, kus asendab senikaua vigastatud Kert Toobalit.

scroll to top