fbpx
Close

Tammearu kõrval näeb uuel hooajal Meistrite liigas väljakul veel üht eestlast

Andri Aganits. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti rahvusmeeskonna temporündaja Andri Aganits jätkab karjääri Saksamaa tippklubis Friedrichshafenis, nagu näitab võistkonna tänane sotsiaalmeedia postitus.

Möödunud hooajal Kreeka kõrgliigas Thessaloniki PAOK-is leiba teeninud Aganitsast saab kolmas Eesti võrkpallur, kes nimetatud meeskonnas mänginud. 13-kordset Saksamaa meistrit, 2007. aastal ka Meistrite liiga võitnud Friedrichshafenit on varasemalt esindanud Oliver Venno ja Martti Juhkami. Juhkami mängis Friedrichshafenis seejuures lõppenud hooajal, mil võistkond teenis kohalikel meistrivõistlustel Berliini järel hõbeda.

27-aastane ja 207-sentimeetrine Aganits sai tuule tiibadesse Tallinna Selveris, välismaal on ta lisaks Kreekale mänginud nii Saksamaa, Itaalia, Prantsusmaa kui ka Belgia kõrgliigas. Oma esimese välishooaja tegi ta just Saksamaal, esindades hooajal 2013/14 Bühli ridu.

Friedrichshafen osaleb uuel hooajal taas Meistrite liigas. See tähendab, et Belgia tippklubisse Roeselaresse siirdunud Märt Tammearu pole enam ainus eestlane, kes uuel hooajal Euroopa tugevaimas sarjas kaasa lööb.

Friedrichshafeni uue hooaja koosseis (Andri Aganitsa pole veel lisatud). | Allikas: volleybox.net
scroll to top