fbpx
Close

Tammemaa ja Resovia said väärtusliku võidu, Täht tagasi treeningutel

Timo Tammemaa (paremal) ja Rzeszowi Asseco Resovia. | Foto: PlusLiga

Poola kõrgliigas teenis kolmapäeva õhtul võõrsil magusa võidu Robert Tähe ja Timo Tammemaa koduklubi Rzeszowi Asseco Resovia, kes alistas lähikonkurendi Belchatowi Skra 3:2 (17, 16, -16, -23, 11).

Kahegeimilise edu haaranud, kuid lõpuks alles viienda geimi kaudu võidu võtnud Resovia tulemuslikem oli nurgamees Klemen Cebulj 20 punktiga (+11), diagonaalründaja Karol Butryn lisas 18 (+9) ja temporündaja Jeffrey Jendryk 12 punkti (+7). Tammemaa kuulus taas Resovia algkoosseisu ja kogus 10 punkti (+7). Saarlane realiseeris 8 tõstest 5 (63%) ja kogus blokiga suisa 4 punkti. Lisa tuli ka ühe ässa näol. Mängust jäi haiguse tõttu eemale hooaja keskel Itaaliast hangitud nurgamees Simone Parodi.

Renee Teppani endisele koduklubile, ühtlasi Poola 2018. aasta meistrile tõid nurgamehed Milad Ebadipour ja Taylor Sander vastavalt 21 (+5) ja 20 punkti (+11). Eile täitus 500 mängu Poola kõrgliigas Resovia praegusel ja Belchatowi endisel sidemängijal, 37-aastasel legendil Pawel Woickil, kes käis seekord platsil korra kolmandas geimis.

Kõhulihasevigastusest taastuv Täht liitus sel nädalal meeskonna treeningutega (ja oli ka kohtumiseks üles antud), ent täismahus veel kõiki harjutusi kaasa ei tee.

Resovia kerkis tänu võidule ja kahele punktile tabelis jagama seitsmendat kuni üheksandat kohta, ühe mängu enam pidanud Belchatow on punkti ja koha võrra eespool. Põhiturniiri kindla võidu suunas liigub Kedzierzyn-Kozle Zaksa, kes on teeninud 51 võimalikust punktist 50.

scroll to top