fbpx
Close

Tammemaa koduklubi vallandas peatreeneri, uueks juhendajaks saab tunnustatud argentiinlane

Alberto Giuliani (vasakul) jätab Resoviaga hüvasti, tema koha võtab üle Marcelo Mendez. | Fotod: Asseco Resovia

Poola kõrgliigas mängiva Timo Tammemaa tööandja Rzeszowi Asseco Resovia andis eile teada, et on lõpetanud koostöö senise peatreeneri Alberto Giulianiga ja uueks juhendajaks saab argentiinlane Marcelo Mendez.

Olgugi et Resovia on tänavuseks võrkpalliaastaks väga korralikult komplekteeritud, pole hooaja esimene pool kulgenud just kõige roosilisemalt. Tabelis hoitakse 12-st mängust saadud viie võidu, seitsme kaotuse ja 16 punktiga seitsmendat kohta. Otseselt pole öeldud, miks itaallasega leping lõpetati, kuid ilmselt polnud klubi juhid rahul tulemustega ja sellest tulenevalt otsustati minna edasi ilma Giulianita.

“Me täname treener Giulianit tema pühendumise ja töö eest klubis. Me veetsime koos palju aega ja oli mitmeid ilusaid hetki, mis jäävad minu mälestustesse”, lausus klubi president Piotr Maciag.

Uueks peatreeneriks toodud 57-aastane Mendez juhendas alates 2009. aastast kuni tänaseni Brasiilia tippklubi Sada Cruzeirot. Viimased kolm hooaega on ta olnud ka Argentiina rahvusmeeskonna peatreener ja ühe hooaja (2007-08) Hispaania paremate poegade loots. Oma esimesed tuleristsed saab Mendez juba homme, kui võõrsil kohtutakse Lubini Cuprumiga.

scroll to top