Täna algab teekond, mis kulmineerub detsembris Saku suurhallis

Täna peetakse esimene veerandfinaal Aadu Luukase karikavõistlustel, kui Tallinnas Audentese spordihoones lähevad kell 20.00 vastamisi Tallinna Selver ja esiliigas mängiv Eesti Maaülikooli Spordiklubi.

Mängu live-skoori saab jälgida siit.

Korduskohtumine peetakse Tartus 13. novembril.

Aadu Luukase karikavõistlustel osaleb viis meistriliigaklubi ja kolm esiliigaklubi. Tiitlikaitsja on Saaremaa Võrkpalliklubi, kes alistas finaalis 3:2 Pärnu Võrkpalliklubi. Meeste veerandfinaalid toovad kohe ka tõelise põnevuspaari, sest omavahel kohtuvad juba esimeses faasis Tartu Bigbank ja Pärnu VK.

Aadu Luukase karika ülemise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

Saaremaa VK – Tallinna Ülikool (esiliiga)

Tallinna Selver – EMÜ SK (esiliiga)

Aadu Luukase karika alumise tabelipoole veerandfinaalpaarid:

TalTech – Est/Nor Kiili (esiliiga)

Tartu Bigbank – Pärnu VK

Eelringide mängud toimuvad kohalesõitudega: üks mäng kodus, teine võõrsil. Võitjaks osutub kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on üks võit ja üks kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Mängu eest antavate punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Naiste ja meeste karikafinaal peetakse 29. detsembril Saku Suurhallis.