fbpx
Close

TÄNA | Credit24 Meistriliiga naaseb pausilt Tallinnas Eesti klubide duelliga

Pärnu Võrkpalliklubi. | Foto: Gertrud Alatare/Pärnu VK

Täna jätkatakse mängudega Credit24 Meistriliigas, kui vastamisi lähevad TalTech ja Pärnu Võrkpalliklubi. Laupäeval ja pühapäeval toimub veel kaheksa mängu, tippudest kohtuvad omavahel Saaremaa VK ja Riia Tehnikaülikool ning Pärnu VK ja Tartu Bigbank.

Aastale läheb kindla liidrina vastu Tartu, kelle peatreener Andrei Ojamets juhtis üleeile Eesti naiste rahvuskoondise esmakordselt Euroopa meistrivõistluste finaalturniirile. Tartu meeskonnal on 13 mänguga kogutud 36 punkti, ülejäänud meeskondadel on üks ja Pärnul kaks mängu vähem peetud. Teisel real paikneb 28 punktiga Riia, kolmas on 27 punktiga Saaremaa Võrkpalliklubi, neljas 24 punktiga Tallinna Selver, viies 19 punktiga Rakvere Võrkpalliklubi, kuues 18 punktiga Pärnu VK. Ka viimane Eesti klubi TalTech on 12 punktiga kaheksandal kohal ehk play-off’i kursil, vahendab volley.eeVaata tabeliseisu!

Uue aasta esimeses mängus võõrustab TalTech täna kell 18.30 Pärnut. Viimases liigamängus sai TalTech kirja 2:3 kaotuse Selverilt, Pärnu jäi 0:3 alla Saaremaale. Pärnu osales pärast seda ka karikafinaalis, kus kaotas samuti Saaremaale 2:3. Pärnu peatreener Avo Keel oli vahepeal lisaks ametis Läti koondise juures, kui pidas Euroopa meistrivõistluste valikmänge ja lõpetas valiksarja 3:1 võiduga Iisraeli üle.

TalTech tuleb väljakule ka laupäeval, mil mängitakse kell 18.00 võõrsil Limbažiga. Laupäeval kell 16.00 kohtuvad Jelgavas sealne Biolars ning tabeli kolmas meeskond Saaremaa, samal ajal võõrustab Rakvere kodusaalis Jekabpilsi Lušit. Kell 18.00 lähevad vastamisi Selver ja Daugavpilsi Ülikool.

Pühapäeval kell 14.00 sõidab Saaremaa külla Riiale ehk kohtuvad lähirivaalid. Kell 16.00 võõrustab Rakvere Daugavpilsi ning kell 17.00 toimub Pärnus põnevuskohtumine kohaliku meeskonna ning Tartu vahel. Nädalavahetuse lõpetab kell 18.00 algav matš Selveri ning Jekabpilsi vahel.

Vaata ajakava ja tulemusi!

Kõik Eestis toimuvad mängud on otsepildis nähtavad Postimehe vahendusel.

scroll to top