fbpx
Close

Eesti koondis mängib MM-i kaheksanda meeskonnaga Kuldliiga pronksi eest

Eesti rahvusmeeskond. | Foto: Gertrud Alatare/CEV

Eesti rahvusmeeskond kohtub täna Euroopa Kuldliiga pronksimängus Hollandiga. Mäng algab Tallinnas Saku suurhallis kell 16.00.

Nii Eesti kui Holland andsid eilsetes poolfinaalides oma vastastele tugeva lahingu, ent lõpuks pidid mõlemad tulemusega 1:3 alla vanduma vastavalt Türgile ja Valgevenele. Hollandi näol on tegu eelmise aasta MM-i kaheksanda meeskonnaga, keda Eestil õnnestus tänavu Kuldliiga alagrupiturniiril 3:2 võita. Võõrsil jäädi vastastele aga 0:3 alla.

Eesti koondise peatreener Gheorghe Cretu rääkis pärast eilset kaotust, et turniiri kahekordset võitjat huvitab kodusaalis mängides ka pronksmedal. Algkoosseisu osas teeb rumeenlasest loots täna valiku mängijate füüsilist valmisolekut hinnates, ta ei välistanud ka varumeestele võimaluse andmist.

Eesti koondise võimalik algkoosseis: Markkus Keel, Robert Täht, Kristo Kollo, Andri Aganits, Timo Tammemaa, Hindrek Pulk ja Silver Maar.

Kell 19.00 algavas finaalis mängivad Kuldliiga tiitlile Valgevene ja Türgi, kes tagasid eilsete võitudega juba koha Challenger Cupil.

scroll to top