fbpx
Close

Eesti koondis võõrustab Võrus Avo Keele juhendatavat Lätit

Eesti rahvusmeeskond. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti rahvusmeeskond peab sel nädalal oma viimased kontrollmängud EM-valikturniiriks valmistuva Lätiga. Avakohtumine toimub täna kell 18.00 Võrus, homme ja ülehomme mängitakse Tartus.

Võrus paisati seoses kehtivate piirangutega müüki paarsada piletit, mis on tänaseks ka välja müüdud. Lätlased saabusid Eestisse sisuliselt oma parimas koosseisus, puudu on vaid Pärnu VK temporündaja Toms Švans. Meeskonda veavad rahvusvahelisel tasemel tegusid teinud sidemängija Deniss Petrovs ja diagonaalründaja Hermans Egleskalns. Kogu Läti koondise koosseisu leiab siit.

Postimehe ülekanne algab tänasest mängust juba kell 17.45 võrkpallistuudioga, kus kuuleme treenerite mängueelseid mõtteid ja tutvustame mõlemat meeskonda. Kohtumist kommenteerivad Karl Rinaldo ja Tartu Bigbanki sidemängija Ronald Järv.

Kui Eesti rahvusmeeskond läheb pärast Lätiga mänge laiali, siis Avo Keele juhendatavad lõunanaabrid peavad praeguste plaanide kohaselt augusti lõpus EM-valikmänge Küprosel. Lisaks võõrustajatele on nende alagrupikaaslasteks Hispaania ja Moldova.

Ajakava:

6.08 kell 18.00 Eesti – Läti (Võru spordikeskus), otsepilt Postimehes

7.08 kell 18.00 Eesti – Läti (Tartu Ülikooli spordihoone), otsepilt Postimehes

8.08 kell 16.00 Eesti – Läti (Tartu Ülikooli spordihoone), otsepilt Postimehes

Koondise koosseis mängudeks Lätiga:

Sidemängijad: Markkus Keel, Robert Viiber

Diagonaalründajad: Oliver Venno, Markus Uuskari, Taavi Nõmmistu, Oliver Orav

Nurgaründajad: Kristo Kollo, Rauno Tamme, Albert Hurt, Stefan Kaibald, Martti Juhkami

Temporündajad: Andri Aganits, Mart Naaber, Alex Saaremaa, Henri Treial

Liberod: Johan Vahter, Silver Maar

Peatreener Cédric Énard, abitreenerid Loïc Geiler ja Oliver Lüütsepp, ÜKE-treener Mirko Fasini, statistik Alar Rikberg, füsioterapeut Siret Kalbus, mänedžer Robin Ristmäe.

scroll to top