fbpx
Close

Eesti võrkpallikoondis peab suve esimese mängu, publik lastakse ikkagi saali

Eesti koondise peatreener Gheorghe Cretu. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Eesti rahvusmeeskond peab täna suve esimese kohtumise, võõrustades Rakvere spordihoones kell 19.00 Slovakkiat. 

Tegu on mitteametliku kohtumisega, mis pidi esialgu toimuma suletud uste taga. Eile õhtul teatas aga võrkpalliliit, et kõik spordihuvilised lastakse ikkagi saali. Ametlik pole kohtumine lihtsal põhjusel: Slovakkia saabub mängule sisuliselt otse lennult.

Eesti ja Slovakkia kohtuvad ametlikes mängudes reedel kell 18 ja laupäeval kell 17. Võrkpall24.ee teeb mõlemast kohtumisest otseülekande, mis algab kümme minutit varem stuudioga.

Slovakkia näol on tegu 2011. aasta EM-i viienda meeskonnaga, kes valmistub sarnaselt meile Kuldliigaks ja EM-finaalturniiriks. Euroopa edetabelis paikneb Slovakkia vahetult Eesti taga, 14. positsioonil. Muide, eelmisel aastal võitis Eesti Slovakkia vastu kõik viis omavahelist mängu – neist kaks Kuldliiga alagrupiturniiril ja kolm sõpruskohtumistes.

Eesti koondis mängib Slovakkia vastu kuue põhimehe ehk Kert Toobali, Robert Tähe, Renee Teppani, Ardo Kreegi, Oliver Venno ja Rait Rikbergita. Slovakkia-mängud on ühtlasi Eesti koondise ainsad kontrollkohtumised enne maikuu lõpus algavat Euroopa Kuldliiga turniiri.

Loe ka: Milline võiks olla Eesti koondise algkoosseis mängus Slovakkiaga?

scroll to top