fbpx
Close

Kolmapäeva hilisõhtul lõpeb registreerimine mitteametlikele Eesti meistrivõistlustele rannavõrkpallis

Esmakordselt toimuva turniiri registreerimine lõpeb täna hilisõhtul. | Foto: Catherine Kõrtsmik/Võrkpall24

Täna õhtul kell 23.59 lõpeb registreerimine Jazz Pesulate nime kandvatele mitteametlikele talvistele Eesti lahtistele meistrivõistlustele rannavõrkpallis, mis toimuvad juba sel nädalavahetusel ehk 11. ja 12. detsembril Tallinnas Ülemiste Beach House’is.

11. detsembril on võistlustules kõik noorteklassid ehk tüdrukute ja poiste U14, U16, U18 ja U20 vanuseklassid. Päeva teises pooles alustab võistlust ka naiste ja meeste eliitklass, mille tähtsamad mängud jõuavad suure otseülekande kaudu Võrkpall24 ja Delfi vaatajateni. Et ala populariseerida, jõuavad ka kaks noorteklassi kohtumist otseülekande vahetusel kõigi huvilisteni. Võistluspäev algab kell 9.00, ent see, milline vanuseklass millisel kellaajal alustab, selgub pärast registreerimise lõppu ehk neljapäeva hommikul, kui on teada osalejate arv.

12. detsmbril ootab turniir ees harrastajad, kellel avaneb võimalus samuti hakata mängima lisaks mängurõõmule ka Eesti meistrivõistluste medalite eest. Harrastajate turniiril pole lubatud osaleda sel suvel täiskasvanute Eesti karikaetappidel või Eesti meistrivõistlustel esikaheksasse jõudnud mängijatel. Eliitklassis piiranguid pole.

Juhul, kui mänguajad ei kattu, on noortel lubatud osaleda lisaks oma vanuseklassile ka vanemas vanuseklassis ja täiskasvanute seas. Noorteklassides on osalustasu 10 eurot paari kohta, täiskasvanutel 40 eurot paari kohta.

Tänase keskpäeva seisuga on kõikide võistlusklasside peale kokku registreerunud juba 67 paari, teiste seas meie tipud eesotsas Kusti Nõlvaku ja Mart Tiisaare, Dmitri Korotkovi ja Jaan Rebeli ning Liisa Soometsa ja Juudit Kure-Pohhomoviga.

Eesti meistrivõistluste korraldamisele on otsustanud õla alla panna Jazz Pesulad, Ülemiste City, Rapid Security, Credit24, E-Service AS, Karupoeg Puhh, Katlaabi OÜ, Selver, SleepAngel Eesti, Vitamin Well Eesti, 4 TEAMS, Balsnack, Alexela, Santa Maria ja Beach House Ülemiste.

Turniirile on oodatud ka pealtvaatajad, kes peavad rannahalli sisenedes näitama koroonapassi.

11. detsember, laupäev, talvised Eesti meistrivõistlused rannavolles, päeva algus kell 9.00:

U14, U16, U18 ja U20 tüdrukud, registreeri siin;
U14, U16, U18 ja U20 poisid, registreeri siin;
Eliitsari, naised, registreeri siin;
Eliitsari, mehed, registreeri siin.

*Täpsem võistlusklasside ajakava selgub pärast registreerimise lõppu.
*U14 ehk sünniaastaga 2009 ja nooremad; U16 ehk 2007-08; U18 ehk 2005-06 ja U20 ehk 2003-04.

12. detsember, pühapäev, Eesti meistrivõistlused rannavolles, päeva algus kell 10.00:

Harrastajad, naised, registreeri siin;
Harrastajad, mehed, registreeri siin.

scroll to top