fbpx
Close

Kalendriaasta viimasest mängust tõotab tulla põnev duell. Piroli: üles-alla kõikumisi on liiga palju

Alessandro Piroli Selverit juhendamas. | Foto: Irina Mägi/Saaremaa VK

Credit24 Meistriliigas peetakse sel nädalal üks mäng, kui kohtuvad lähirivaalid Tallinna Selver ja Pärnu Võrkpalliklubi. Mäng algab Audentese spordihoones kell 19.00, otsepilti saab vaadata Postimehe vahendusel.

Selver hoiab tabelis 22 punktiga neljandat positsiooni, Pärnu asub 18 punktiga viiendal. Mõlemad on pidanud 13 kohtumist. Liidrikohal on Tartu Bigbank 34 punktiga, järgnevad Saaremaa 30 ja Jekabpilsi Luši 29 punktiga.

Viimati olid Selver ja Pärnu Credit24 Meistriliigas vastamisi novembri alguses ja tookord teenis 3:2 võidu Pärnu. Selver käis viimati väljakul eelmisel nädalal, kui kaotati 2:0 eduseisust 2:3 Tartule. Pärnu pidas viimase mängu sel nädalal CEV Challenge Cupil, kui kaotati korduskohtumine ja kuldne geim Kaštela Mladostile.

Tänasest mängust jääb Pärnu poolel eemale brasiillasest nurgaründaja Ygor Duarte, Selveril on kõik mehed rivis.

Selveri itaallasest peatreener Alessandro Piroli kinnitas, et mängijad on hoolimata saabuvatest pühadest jätkuvalt isuga asja kallal. “Mehed on keskendunud ja mõtetega trennirežiimis, keegi veel pühadele ei mõtle. Teeme selle viimase mängu ära ja siis saavad nad veidi puhata ka, praegu veel tüdimust või suurt väismust ei paista,” sõnas juhendaja. “Mängupildist rääkides, siis jätkuvalt esineb üles-alla kõikumist liiga palju. Suudame ühe geimi ilusti mängida ja siis järgneb suur ärakukkumine. Ka Tartu vastu oli nii. Tegeleme sellega pidevalt ja samm-sammult muutub asi paremaks. Ka teatud tehniliste elementidega ei saa veel rahul olla, ent oleme neist palju rääkinud ning mängijad kuulavad ja püüavad juhtnööre järgida. Anname endast parima, et aasta positiivselt lõpetada,” lisas Piroli.

Selveri ja Pärnu kohtumine on ühtlasi viimane mäng Credit24 Meistriliigas 2019. aastal.

scroll to top