fbpx
Close

Kas Avo Keel ja Pärnu osalesid euromängu eel Itaalia tippudega miniturniiril?

Avo Keel. | Foto: ekraanitõmmis

Pärnu Võrkpalliklubi peab CEV Challenge Cupi 1/16-finaali korduskohtumise täna võõrsil Itaalia klubi Monza Vero Volley vastu.

Avamängus sai Pärnu kodusaalis 0:3 kaotuse ja peab edasipääsu püüdmiseks võitma 3:0 või 3:1 ning seejärel olema parem ka kuldses geimis, vahendab volley.ee.

Euromängude vahel alistas Pärnu Eesti karikavõistluste poolfinaali avamängus Tartu Bigbanki 3:0.

Pärnu meeskonna peatreener Avo Keel annab euromängu eel mängijatele samad juhtnöörid nagu eelmiselgi korral. „Mängijatel on luba riskida ja luba mängida ilusat võrkpalli, suuri pingeid meil pole. Püüame seda mängu nautida, sest selliseid vastaseid saab harva kogeda,“ sõnas Keel. „Täna (eile – toim.) tegime siin trenni ja võis igati rahule jääda. Ka viimane matš Tartuga karikasarjas süstis enesekindlust,“ lisas juhendaja, kelle sõnul on kõik mehed rivis ja vastasseisuks valmis.

Keel tegi euromängu eel Itaalias ka muheda nalja, rääkides videolähetuses miniturniirist, kus olevat lisaks Pärnule osalenud sellised Euroopa võrkpallihiiud nagu Modena, Trentino ja Monza. Tegelikult oli seinal aga Monza mängude ajakava.

Monza ja Pärnu mäng algab Eesti aja järgi kell 21.00, live-skoori näeb SIIT ning otseülekande teeb Pärnu klubi Facebooki lehekülg.

Vaata kõiki tulemusi ja ajakava.

scroll to top