fbpx
Close

Kas Keel tüürib Austria meisterklubi Meistrite liigas teise ringi?

Markkus Keel (vasakul) kuulamas avamängus peatreener Matjaz Hafneri õpetussõnu. | Foto: CEV

Eesti koondise sidemängija Markkus Keel ja tema koduklubi Bleiburgi Posojilnica Aich/Dob peavad täna õhtul kordusmängu Meistrite liiga esimeses eelringis, kus vastaseks Hollandi meisterklubi Gronigeni Abiant Lycurgus. Tasavägise avakohtumise võitis Posojilnica võõrsil 3:1, vahendab volley.ee.

Tänane kohtumine algab Keele tööandja kodusaalis kell 21.25 ja live-skoori saab jälgida SIIT. Laola1.TV näitab mängust ka otsepilti, mida näeb SIIT.

“Hollandi klubi mängijad on väga kogenud, ent sellele vaatamata olen kindel, et fännide toetusega suudame mängu võita,” sõnas Posojilnica peatreener Matjaž Hafner kohtumise eel Euroopa võrkpalliliidu vahendusel. Kodumeeskond ootab saali 2000 pealtvaatajat.

23-aastane Keel oli esimeses mängus algusest lõpuni väljakul ja tõi lisaks mängu juhtimisele ka ühe punkti. Eeldatavalt kuulub ta tänagi põhikoosseisu.

Keel on ainus eestlane, kes Meistrite liiga selles faasis kaasa teeb. Neljandast ringist ehk alagrupiturniirilt alustavad teiste seas Robert Tähe koduklubi Izmiri Arkas (Türgi), Keith Puparti, Andri Aganitsa ja Timo Tammemaa tööandja Maaseiki Greenyard (Belgia) ning Renee Teppan ja Pelchatowi Skra (Poola).

scroll to top