fbpx
Close

TÄNA | Kas Rakvere võtab eelmise aasta eest revanši ja alistab karikasarjas Saaremaa?

Rakvere Võrkpalliklubi. | Foto: klubi koduleht

Täna lähevad Eesti meeste karikavõistluste veerandfinaalis esimest korda vastamisi tiitlikaitsja Saaremaa ja Rakvere. Mäng algab Lääne-Virumaal kell 19.00.

Nagu öeldud, on Saaremaa näol tegu tiitlikaitsjaga, Rakvere lõpetas eelmise aasta karikavõistlused poolfinaalis, kus tuli alla vanduda just Saaremaale, vahendab volley.ee.

Mõlemad meeskonnad tulevad karikamängule vastu võidu pealt. Saaremaa sai viimasel nädalavahetusel Credit24 Meistriliigas kirja võidud Jekabpilsi Luši ja Daugavpilsi ülikooli üle, Rakvere alistas Limbaži.

Veerandfinaali korduskohtumine toimub juba laupäeval kell 17.00 Kuressaares.

Selles tabelispooles kindlustas viimati poolfinaalikoha Tallinna Selver, kes sai kahel korral jagu Eesti Maaülikooli Spordiklubist.

Teises tabelipooles on poolfinaalikoha kindlustanud Pärnu VK, kes sai kahel korral jagu esiliigaklubist TalTech/Kiili. Sama tabelipoole teises veerandfinaalis on vastamisi Tartu Bigbank ja esiliigameeskond Tallinna Ülikool. Avakohtumises võttis Bigbank 3:0 võidu. Seeria teine kohtumine peetakse pühapäeval.

Vaata ajakava ja tulemusi!

Mängitakse kodus-võõrsil süsteemis kuni finaalini. Edasi pääseb kaks võitu saanud võistkond või juhul kui mõlemal võistkonnal on 1 võit ja 1 kaotus, siis mängu eest antavate suurema punktide arvuga võistkond. Punktide võrdsuse korral mängitakse kuldne geim.

Veerandfinaalmängud peavad olema mängitud 16. novembriks ja poolfinaalmängud 10. detsembriks. Karikafinaalid toimuvad 22. detsembril. Finaalide toimumispaik selgub pärast poolfinaale. 2018. aasta karikafinaalid toimuvad selle meeskonna kodusaalis, kes lõpetas kahest finalistist 2017/2018 hooajal Eesti meistrivõistlused kõrgemal kohal.

scroll to top