fbpx
Close

Kas Renee Teppan ja Belchatow purjetavad Meistrite liigas poolfinaali?

Renee Teppan (nr 3) ja Belchatowi Skra. | Foto: klubi koduleht

Renee Teppan ja tema koduklubi Belchatowi Skra peavad täna Meistrite liigas veerandfinaali kordusmängu Peterburi Zeiidi vastu.

Belchatow võitis avamängu 3:1 (25:18, 13:25, 25:22, 25:18). Seljavaluga hädas olev Teppan sekkus mängu episoodiliselt ja tõi 1 punkti.

Kordusmäng Peterburis algab kolmapäeval Eesti aja järgi kell 18.30, live-skoori näeb SIIT, otsepilti näitab Eurovolley.TV.

Renee Teppan jagas mängu eel kommentaare Euroopa Võrkpalliliidu kodulehele: “Me küll võitsime avamängu, ent mängisime kodus. Usun, et meie saal on vastaste jaoks väga ebamugav. Võõrsil on alati keerulisem, eriti pärast pikka lendamist. Usun, et Zeniit servib kodus paremini kui avamängus, seetõttu tuleb meil oma taset hoida, kui mitte pareminigi tegutseda. Vastuvõtul tuleb korralik esitus teha ja peame mängima meeskondlikult, siis oleme me väga raske vastane. Tuleb huvitav mäng!”

Eelmisel hooajal, mil Meistrite liiga süsteem oli teistsugune, pääses Teppan Itaalia tipu Trentino ridades kuue parema hulka, kuid poolfinaali ei pääsetud.

scroll to top