fbpx
Close

Kas Tartu ja Pärnu langevad konkurentsist või suudavad kogenud Ojamets ja Keel seeriatesse muutused tuua?

Avo Keel, Toomas Jasmin ja Martti Keel. | Foto. Riina Vals/SK Duo

Credit24 Meistriliigas selguvad nädalavahetusel poolfinalistid ehk need neli võistkonda, kes osalevad 13.-14. märtsil Kuressaares toimuval finaalturniiril. Kõik Eestis peetavad kohtumised on nähtavad Postimehes, Lätis toimuvaid Jekabpilsi Luši ja Pärnu VK mänge näeb otsepildis Sportacentrs.comi vahendusel.

Kahe võiduni peetavate veerandfinaalseeriate teised mängud toimuvad täna, 7. märtsil, ja vajadusel kolmandad mängud pühapäeval, 8. märtsil, kirjutab volley.ee.

Võidu pealt tulevad laupäeval platsile Saaremaa Võrkpalliklubi ja Tallinna Selver, kes olid avamängudes üle vastavalt Jelgava Biolarsist ja Riia Tehnikaülikoolist ning kindlustavad laupäeval edu korral koha finaalturniiril. Mõlemad Eesti klubid saavad seeria teise ja vajadusel kolmanda mängu pidada kodusaalis.

7.03 kell 18.00 (Orissaare spordihoone) Saaremaa VK – Jelgava Biolars, live-skoor

8.03 (vajadusel) kell 18.00 (Kuressaare spordihoone) Saaremaa VK – Jelgava Biolars, live-skoor

7.03 kell 19.30 (Audentese spordihoone) Tallinna Selver – Riia Tehnikaülikool, live-skoor

8.03 (vajadusel) kell 17.00 (Audentese spordihoone) Tallinna Selver – Riia Tehnikaülikool, live-skoor

Seeria esimeses mängus Jekabpilsi Lušile alla jäänud Pärnu Võrkpalliklubi peab aga edasipääsuks kahel korral võõrsil edukas olema. Pärnu meeskond oli taas nurgaründajate kriisis ja nii ei saanud seeria avamängus kaasa teha Tony Tammiksaar ega Ygor Duarte. Peatreener Avo Keel pidi Taavet Leppiku kõrval teise nurgaründaja kohal kasutama põhisidemängijat Martti Keelt ja meeskonna rünnakuid juhtis nooruke Richard Voogel.

7.03 kell 18.00 (Jekabpils) Jekabpilsi Luši – Pärnu VK, live-skoor

8.03 (vajadusel) kell 16.00 (Jekabpils) Jekabpilsi Luši – Pärnu VK, live-skoor

Avamängud pakkusid ka ühe üllatuse, kui põhiturniiri seitsmes meeskond TalTech suutis kodusaalis 3:1 alistada napilt põhiturniiril teiseks jäänud Tartu Bigbanki. Nüüd peavad Andrei Ojametsa hoolealused täna kodusaalis peetavas mängus kindlasti võidu võtma, et seeria otsustavasse mängu viia.

7.03 kell 17.00 (Tartu Ülikooli spordihoone) Tartu Bigbank – TalTech, live-skoor

8.03 (vajadusel) kell 16.00 (Tartu Ülikooli spordihoone) Tartu Bigbank – TalTech, live-skoor

Vaata täielikku ajakava ja tulemusi.

Nelja meeskonna osalusel toimuv finaalturniirl peetakse järgmisel reedel ja laupäeval ehk 13.-14. märtsil Kuressaares. Pärast Credit24 Meistriliiga võitja selgumist peetakse viie Eesti meeskonna osalusel Eesti meistrivõistluste mängud.

scroll to top