fbpx
Close

Täna selgub esimene võistkond neljast, kes pääseb suurhallis mängima karikavõidu eest

Henri Treial ja Matej Šmidl võitlemas palli ja punkti eest võrgu kohal. | Foto: Irina Mägi/Saaremaa VK

Kolmapäeval selgub Aadu Luukase nime kandvatel Eesti karikavõistlustel esimene finalist, kui poolfinaali korduskohtumises lähevad Tallinnas Audentese spordihoones kell 19.00 vastamisi Tallinna Selver ja tiitlikaitsja Saaremaa Võrkpalliklubi. Mängu näeb otsepildis Postimehe vahendusel.

Avamängus sai kodus 3:1 (25:23, 25:21, 22:25, 25:20) võidu Saaremaa. Loe pikemalt siit: Uuskari ja Pupart tõid Saaremaale poolfinaali avavaatuses kindla võidu Selveri üle.

Et rongi alt välja ronida ja finaali pääseda, tuleb Selveril kodumäng võita esmalt 3:0 või 3:1 ning seejärel seljatada vastane ka kuldses geimis. Saaremaale piisab edasipääsuks kahe geimi võidust.

Teises poolfinaalis kohtuvad Tartu Bigbank ja TalTech. Selle paari avamäng toimub 8. detsembril ja korduskohtumine 10. detsembril.

Naiste karikavõistlustel kohtuvad poolfinaalides Tartu Ülikool/Bigbank ja Audentese SG/Noortekoondis ning TalTech/Tradehouse ja Gerardo’s Toys/Neemeco. Avamäng peetakse nendes paarides vastavalt 30. novembril ja 12. detsembril ning kordusmäng 1. detsembril ja 17. detsembril.

Karikavõistluste finaal toimub nii naistele kui meestele 29. detsembril Saku Suurhallis.

Vaata kõiki tulemusi.

scroll to top