fbpx
Close

Tänases telemängus kohtuvad valitsev Eesti meister ja karikavõitja, Merilaine kommenteerib

Silver Maar, Atvars Ozolinš ja Toms Švans. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Credit24 Meistriliiga mängunädala lõpetab tänane Eesti klubide duell, kui Pärnu Võrkpalliklubi võõrustab kell 17.00 algavas telemängus Tartu Bigbanki. Mängu kommenteerivad Karl Rinaldo ja pika pausi järel taas mikrofoni ees istet võttev kohtunik ja 2019. aasta Eesti spordisõbralikem õpetaja Mehis Merilaine.

Nii mullune karikavõitja Tartu kui ka valitsev Eesti meister Pärnu mängisid viimase mängu Läti esiklubi Jekabpilsi vastu. Kui tartlased teenisid neljapäeval kodus 3:0 võidu, siis pärnakad pidid eile peetud matšis leppima suurest eduseisust hoolimata lõpuks 2:3 kaotusega. Ka hooaja ainsa omavahelise mängu on võitnud Tartu, kes tuli 27. septembril peetud matšis kodus välja 0:2 kaotusseisust ja teenis 3:2 võidu.

Tartu kasuks räägivad seega nii tabeliseis, viimaste mängude tulemused kui ka mõned puhkepäevad, mis neil tänase kohtumise eel erinevalt vastastest võtta olid. Pärnu mängib aga täna kodusaalis ja läheb kohtumisele vastu täiskoosseisus. Tartu peab seevastu hakkama saama ilmselt taas 41-aastase kaptenist sidemängija Kert Toobalita, kes ravib seljavigastust.

Tänase mängu otseülekanne algab nii Kanal12’s kui ka Postimees.ee’s kell 16.55.

Eeldatavad algkoosseisud:

Pärnu Võrkpalliklubi: sidemängija Martti Keel, nurgaründajad Taavet Leppik ja Atvars Ozolinš, temporündajad Toms Švans ja Harri Palmar, diagonaalründaja Kristaps Platacs ning libero Silver Maar.

Tartu Bigbank: sidemängija Ronald Järv, nurgaründajad Märt Tammearu ja Albert Hurt, temporündajad Alex Saaremaa ja Kevin Soo, diagonaalründaja Siim Põlluäär ning libero Rait Rikberg.

scroll to top