fbpx
Close

Tartlannad lagunesid ka pronksiseeria avamängus, Kuivonenilt superpartii

Eva Liisa Kuivonen, Maren Mõrd, Liisbet Pill, Ragne Rahuoja ja Häli Vahula punktivõidu üle rõõmu tundmas.

Naiste meistriliigas tehti täna lisaks finaalile algust ka pronksiseeriaga, kus Tartu Ülikool/Bigbank haaras kodus kiire 2:0 edu, kuid kaotas lõpuks 2:3 (22, 20, -19, -19, -8).

Rünnakul 45-protsendilise efektiivsusega (47-st 21) tegutsenud Eva Liisa Kuivonen tõi võitjatele 28 (+17), Maren Mõrd 19 (+3), Ragne Rahuoja 11 (+6) ning Kätriin Põld ja viie blokipunktiga säranud Liisbet Pill 10 punkti (+4 ja +8). Tartlannade resultatiivseim oli Ingrid Kiisk, kes lõpetas kohtumise 21 punktiga (+11). Temporündajad Katariina Vengerfeldt ja Laura Reiter lisasid kumbki 10 punkti (+3 ja +6). Suurim vahe tuli kahe naiskonna osas sisse blokis, kus võõrustajad kogusid 6 sulustamist külaliste 14 vastu.

Mäletatavasti võitis Tartu poolfinaalseerias Võru Famila vastu kaks esimest mängu ning oli ka kolmes järgnevas juhtrollis, ent kaotas kõik kolm kohtumist ja jäi kullamängust lõpuks eemale.

Tartu ja Audentes kohtuvad teistkordselt kolmapäeval kell 19, kui mängitakse Audentese Spordihoones. Kui koduvõistkond suudab kolmapäeval võiduni jõuda, teenitakse pronksmedal. Tartu esinduse võidu korral selguks pronksmedaliomanik 10. aprillil Tartus.

scroll to top