fbpx
Close

Tartlased lähevad euromängule vastu kahe potentsiaalse põhimeheta

Tartu Bigbanki poolehoidjad. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Tartu Bigbanki nimekamatest mängijatest jäävad ka Meistrite liiga hooaja kolmandast kohtumisest eemale sidemängija Kert Toobal ja nurgaründaja Taavet Leppik.

Kui Toobal taastub jalaoperatsioonist ja peaks palliväljakule naasma parimal juhul paari kuu pärast, siis kahe nädala eest säärelihasevigastuse saanud Leppikut oodatakse tagasi lähiajal, ent mitte veel täna.

“Taavet tegi tänahommikusel treeningul servi vastuvõtu osa kaasa, aga õhtuseks mänguks ma teda nimekirja ei lisanud,” sõnas Bigbanki peatreener Alar Rikberg kolmapäeva pärastlõunal. “Vaatame Taavetiga jooksvalt. Võib-olla võtan ta nädala pärast Portugali kaasa ja võib-olla kasutan teda seal teise liberona.”

Leppiku eemalejäämine tähendab, et nurga- ja diagonaalründajate seas on tartlastel vangerdamisruumi vähevõitu. Juhul kui triost Albert Hurt, Martti Juhkami ja Valentin Kordas keegi välja langeb, tuuakse asemele ilmselt Tamur Viidalepp, keda on kasutatud nii nurga- kui ka diagonaalründajana. Lisaks on täna varust veel võtta nurgaründaja Siim Tammearu ja diagonaalründaja Hergo Hansman.

Tartu Bigbank jätkab eurohooaega kell 19.00, kohtudes Meistrite liiga eelringis Portugali tugevaima meeskonna Lissaboni Benficaga. Pileti saab soetada Piletikeskusest.

Loe ka: Ekstartlane kerkis Meistrite liiga mängus meeskonna parimaks
Loe ka: Seitse huvitavat detaili enne Tartus jätkuvat Meistrite liiga hooaega

scroll to top