fbpx
Close

Tartlased saadavad leegionäri koju ja andsid infot uue hooaja meeskonna kohta

Suvel 41. sünnipäeva tähistav Kert Toobal jätkab Tartus mängimist ka uuel hooajal. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Tartu Bigbanki võrkpallimeeskond on sarnaselt kõigile teistele Eesti meistriliigaklubidele ühistreeningutele lõpu teinud. Nüüd oodatakse ametlikku kinnitust hooaja lõpetamise kohta.

“Oma ainsa leegionäri (Curtis Stockton) saadame homme koju. Arvestame, et hooaeg on läbi, aga kui peaks tulema vastupidiseid uudiseid, siis käitume vastavalt,” sõnas Tartu klubi mänedžer Hendrik Rikand.

Rikandi sõnul pole ükski Tartu meeskonna mängija haigeks veel jäänud.

“Ei tea, et keegi haige oleks. Viimati tegime trenni kolmapäeval. Oleme öelnud mängijatele, et nad hoolitseksid oma tervise eest. Spordihoone pandi kinni ja kui keegi käib MyFitnessis jõusaalis, siis ise ka vastutab. Me pole veel koduseid kavasid mängijatele ette valmistanud, kuna võtsime esialgu nädala lõpuni aja maha. Nüüd tuleb aga nii palju uut infot kogu aeg peale, et eks tulebki individuaalsed kavad teele panna neile, kellega uuel hooajal jätkata plaanime. Liigutama peab ikkagi edasi, sest kui järsult treeningutest loobuda, hakkavad haigused veel kiiremini külge,” sõnas Rikand.

Ametlikult on teada, et Tartuga on järgmiseks hooajaks kehtiv leping kapten Kert Toobalil ning vendadel Märt ja Siim Tammearul, ent Rikandi sõnul on tänaseks tuleviku osas kokkuleppele jõutud veel mitmete mängijatega.

“Nii palju saame öelda, et tuumik, kellega kohalikes liigades hakkama saame, on juba praegu uueks hooajaks koos. Andrei ja Alariga (treenerid Andrei Ojamets ja Alar Rikberg – toim.) pole me veel maha jõudnud istuda, sest kõik on nii kiiresti toimunud. Me ei näe siiski põhjust, et hooajal, kus me ainsa välja mängitud tiitli võitsime, peaks treeneripaari lõhkuma,” kinnitas Rikand.

scroll to top