fbpx
Close

Tartu Bigbank annetab kogu finaalturniirilt saadava piletitulu Ukrainale

Tartu Bigbanki poolehoidjad kandsid juba eile sarnaselt Pärnu meeskonna fännidele Ukraina toetuseks rinnas vastavat linti. | Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Credit24 Balti liiga finaalturniiri korraldav Tartu Bigbank on otsustanud annetada nelja mänguga teenitava piletitulu Ukrainale, kes võitleb juba mitmendat päeva kodumaal vabaduse eest.

“See, kuidas Vladimir Putin Ukrainasse tungis ja sõda alustas, on ületanud igasugused piirid. Vähim, mida saame omalt poolt klubina teha, on annetada kogu piletitulu Ukrainale. See summa pole küll ülisuur, aga abiks loodetavasti ikka. Pileteid saab soetada Piletikeskusest või kohapealt. Ja ehk aitab see ka mõnel spordisõbral langetada otsus õhtusteks mängudeks saali tulla,” sõnas Tartu klubi juht Alari Jõesaar laupäeva hommikupoolikul.

Credit24 Balti liiga hooaeg kulmineerub A. Le Coqi spordihoones, kus Gargždai mängib esmalt kell 15 pronksi eest Pärnuga ja Tartu Bigbank seejärel kell 18 kulla eest TalTechiga. Pileteid saab soetada Piletikeskusest või kohapealt.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Võrkpall24.ee (@vorkpall24.ee)

scroll to top