fbpx
Close

Tartu Bigbank võitis kindlalt tabeli viimast, Ojamets jagas kõigile mänguaega

Stefan Kaibald. | Foto: Siim Semiskar

Credit24 Meistriliiga liider Tartu Bigbank teenis eile hooaja 14. võidu, kui alistas kodus oodatult 3:0 (25:18, 25:15, 25:20) viimasel kohal paikneva Limbaži.

Et mäng oli ühepoolne, andis peatreener Andrei Ojamets mänguaega kõigile kümnele kohtumiseks üles antud mängijale. Näiteks diagonaalründaja kohal sekkus Curtis Stocktoni asemel juba avageimis mängu ja pidas kenasti lõpuni vastu Hergo Hansman, kes kogus 6 punkti (+1). Tartlaste resultatiivsemad olid aga Stefan Kaibald 13 (+6) ning Alex Saaremaa ja Albert Hurt 11 punktiga (+9 ja +4). Bigbanki vastuvõtt oli 59%, rünnakuid lahendati 44-protsendiliselt, blokiga teeniti 9 punkti (5 sulustamist sai kirja Saaremaa) ning servil löödi 5 ässa (eksiti 11 pallingul).

Limbaži parimana tõi Kristaps Šmits 11 punkti (+1). Läti klubi vastuvõtt oli 31% ja rünnak 32%, blokipunkte kogunes 5 ja servipunkte 4 (eksiti 11 servil).

Limbaži peab järgmise kohtumise Eesti – Läti ühisliigas juba täna, kui mängib kell 19.00 võõrsil TalTechiga. Laupäeval ja pühapäeval on Eesti klubidest mängutules vaid Saaremaa, kes kohtub võõrsil Jelgava ja Riiaga.

Tabeliseis. | Allikas: liiga koduleht
scroll to top