fbpx
Close

Tartu rannavolle etapi võitsid taas Kalm ja Kais

Vasakult: Renate Pikk, Juudit Kure-Pohhomov, Kadi Kalm, Liina Kais, Kadri Leiten, Reet Alas ja Merlin Aavik. | Foto: Nõo Lihavürsti karikaetapp

Neljandale Tartus peetavale Nõo Lihavürsti karikasarja naiste etapile tuli esikohta püüdma viis üsna võrdväärset paari. Kõik duod mängisid omavahel läbi ja võitjateks osutusid Kadi Kalm – Liina Kais, kes triumfeerisid ka eelmisel etapil.

Alagrupis said võrdselt kolm võitu Kadi Kalm ja Liina Kais ning Kadri Leiten ja Kristi Vink. Parem punktide suhe andis esikoha paarile Kalm-Kais. Kahe võiduga lõpetasid alagrupi Merlin Aavik ja Reet Alas ning Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov, punktide suhtega läks kolmas koht paarile Aavik-Alas. Neljanda kohaga pidid niisiis leppima eelmisel aastal Eesti meistrivõistlustel hõbemedali võitnud Pikk ja Kure-Pohhomov, viiendaks jäid aga Katariina Vengerdfeldt ja Jade Šadeiko.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldtabelit juhivad Kadi Kalm ja Liina Kais, neile järgnevad Kadri Leiten ja Kristi Vink, kolmandaks tõusid Renate Pikk ja Juudit Kure-Pohhomov. SportID 20-eurose kinkekaardi võitis loosiga Jade Šadeiko.

Nõo Lihavürsti karikasarja naiste rannavolle viies etapp toimub ülejärgmisel kolmapäeval ehk 1. juulil algusega kell 18.00 Rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee.

Naiste rannavolle 4. etapi lõppjärjestus:
1. Kadi Kalm – Liina Kais
2. Kadri Leiten – Kristi Vink
3. Merlin Aavik – Reet Alas
4. Renate Pikk – Juudit Kure-Pohhomov
5. Katariina Vengerfeldt – Jade Šadeiko

scroll to top