Tartu serveeris tosin ässa ja alustas veerandfinaali seisusele vastavalt

Hindrek Pulk. | Foto: Siim Semiskar

Eile tehti Credit24 Meistriliigas algust esimese veerandfinaalseeriaga, kui põhiturniiri võitja Tartu Bigbank alistas võõrsil 3:0 (11, 17, 19) TalTechi.

Andrei Ojametsa hoolealused mängisid seisusele vastavalt ja võitis kõik geimid kindlalt. Eriti hästi õnnestusid külalised servil, kus löödi lühikesest mängust hoolimata suisa 12 ässa.

Hindrek Pulk oli üleplatsimees 18 punktiga (+14), neli ässa löönud ja rünnakuid sajaprotsendiliselt lahendanud Meelis Kivisild lisas 12 punkti (+10). TalTechile tõi Mihkel Nuut 12 punkti (+7).

Tartu mängis Mart Naaberita, kes taastub pöidla luumurrust. TalTechil oli puudu seljavigastuse käes vaevlev libero Karl Stamm.

Seeria teine mäng peetakse laupäeval kell 17.00 Tartu Ülikooli spordihoones. Juhul kui TalTech peaks suutma seeria viigistada, toimuks kolmas mäng pühapäeval kell 15 samuti Tartus.

Täna tehakse veerandfinaalseeriatega algust ülejäänud kolmes paaris.

Loe ka: Veerandfinaalide eelvaade | Milline on iga klubi edasipääsušanss ja kas Rakvere valmistab ette järjekordset suurüllatust?