fbpx
Close

Tartu vollesarja etapil selgitati võitja loosi teel

Tartu rannakeskus. | Foto: Rannakeskus

Tartu rannavollekeskuses toimunud Nõo Lihavürsti karikasarja meeste kolmandale etapile registreerus 14 meespaari. Võistkonnad paigutati vastavalt edetabeli punktidele kahe miinuse tabelisse. Et õhtu tõi endaga kaasa äikesetormi, jäi turniir pooleli ja võitjad selgusid loosi teel.

Plussringi läbisid kaotuseta Johann Olaf Lääne ja Steven Meilus ning Siim ja Märt Tammearu. Miinusringi mängud olid jõudnud umbes poole peale, kui äikesetormi ja tugeva vihmasaju tõttu tuli mängud katkestada. Pidamata jäänud kohtumiste võitjad selgitati välja loosi teel.

Fortuuna soosis Johann Olaf Läänet ja Steven Meilust, teisele kohale tulid vennad Tammearud ja kolmandaks loositi Aaron Oliver Aaviste ja Hergo Hansman. SportID poolt igale NÕO Lihavürsti etapile välja pandud 20-eurose kinkekaardi võitis samuti Aaron Oliver Aaviste. Kõige nimekamad Tartu võrkpallurid eesotsas juunioride maailmameistrite Kristo Kollo ja Oliver Vennoga seekordsel etapil ei osalenud.

Nõo Lihavürsti karikasarja üldtabelit juhivad vennad Tammearud, teiseks tõusid Lääne-Meilus ja kolmandaks Kesküla-Kink.

Nõo Lihavürsti karikasarja meeste rannavolle neljas etapp toimub järgmisel esmaspäeval ehk 15. juunil algusega kell 18.00 Tartu rannakeskuses. Täpsem info ja registreerimine rannavolle karikasarja kohta Rannakeskuse kodulehel www.rannakeskus.ee

Meeste rannavolle 3. etapi lõppjärjestus:
1. Johann Olaf Lääne – Steven Meilus
2. Siim Tammearu – Märt Tammearu
3. Aaron Oliver Aaviste – Hergo Hansman
4. Mikk Kesküla – Rauno Kink
5. Ragnar Pähn – Kunnar Kangro
5. Stefan Kaibald – Steven Kabanen
7. Timo Teearu – Silver Vaino
7. Sten Maask – Janno Järvpõld
9. Reimo Alas – Tõnu Leemet
9. Mario Liiva – Marti Soosaar
9. Heiki Vabrit – Kristo-Marten Unne
9. Koit Vaino – Sander Tiits
13. Timo Raidoja – Kristjan Unt
13. Anti Kivi – Kert Kruusimägi

scroll to top