fbpx
Close

Tartu võrkpallurid tõid saali rohkem publikut kui korvpallurid

Tartu Bigbanki võrkpallimeeskond. | Foto: SK Duo

Tartu Bigbanki võrkpalliklubi ja Tartu Ülikooli korvpallimeeskond pidasid nädalavahetusel kodupubliku ees hooaja esimesed ametlikud mängud. 

Mängutulemuse üle pole kummalgi meeskonnal põhjust kurta: võrkpallurid võitsid 3:1 Saaremaad ja korvpallurid 79:59 Jurmalat.

Publikuarvu osas võivad tulemusega rahule jääda pigem võrkpallurid, sest neid oli Ülikooli spordihoone uues pallimängude saalis vaatama tulnud hinnanguliselt 600 pealtvaatajat. Korvpallurid on näinud aga ka paremaid päevi, sest nende avamängu külastas vaid 450 inimest. Tõsi, keskmine publikuarv kujuneb võrkpalluritel ja korvpalluritel tänavu ilmselt üsna sarnaseks, sest Saaremaa võrkpallimeeskond oli keskmise spordisõbra jaoks vastasena selgelt huvitavam kui Jurmala korvpalliklubi.

Omamoodi nähtused on tänavu linna mõlemad esindusklubid. Võrkpallurid tõid suvel meeskonda Balti liiga parima ründaja Hindrek Pulga ja võitlevad kindlalt tiitli eest, korvpallurid on kokku saanud aga huvitava Eesti-Leedu (noorte) sümbioosi, mis võiks esimeste näitude põhjal Eesti-Läti ühisliigas ehk isegi medali nimel mängida.

scroll to top