fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Erandkorras kaks küsimust ja kaks auhinda

Foto: Gertrud Alatare/volley.ee

Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” seekordses küsimusmängus palusime kuulajatel teha ühe lihtsa ennustuse.

Küsisime: milline Eesti võrkpalliklubi teenib Credit24 Meistriliiga veerandfinaalseeriate avakohtumistes suurima võidu?

Vastuse saab saata kuni esimese mängu alguseni aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosi Võrkpall24 eridisainiga legendide spordisärk.

Et Eesti võrkpalliliidu kohtunike toimkond pani välja ka eriauhinna, kohtuniku stardikomplekti, küsisime lisaks, mitu mängu on koondise eest pidanud Kert ja Andres Toobal kokku?

Lisaauhind. | Foto: Võrkpall24

Eelmise nädala küsimusmängu auhinna võitis Vaiko Vaikla. Vaiko, selleks, et oma auhind, eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk, kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

scroll to top