fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Kas omavahelistes mängudes oli mullu treenerina edukam Vahtra või Esna?

Peeter Vahtra treeneritööd tegemas. | Foto: volley.ee

Taskuhäälingusaate “Kuldne geim” seekordne TeamShieldi küsimusmäng puudutab stuudios viibinud külalisi, Peeter Vahtrat ja Sten Esnat.

Vahtra ja Esna kohtusid eelmisel hooajal Eesti naiste sarjades peatreenerina kuuel korral. Küsime järgnevat: milliseid võistkondi mehed treenisid ja mitu võitu kumbki omavahelistes mängudes teenis?

Vastuse saab saata aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Lisaks tavapärasele auhinnale ehk Eesti võrkpallilegendide särgile läheb seekord kõigi õigesti vastajate seas loosi ka Terase rannahalli treeningaeg koos saunaga.

Eelmise nädala küsimusmängu võitis Kädi Böckler. Kädi, selleks, et oma auhind, eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk, kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu “Kuldse geimi” selle nädala saadet:

scroll to top