fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Kes on koos Juhkamiga Eesti meistriks tulnud rakverelased?

Martti Juhkami (nr 6) Tartu Pere Leiva särgis. | Foto: volley.ee

Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” eelmise nädala külaline oli Eesti koondise nurgaründaja Martti Juhkami, keda puudutab ka seekordne TeamShieldi küsimusmäng.

Martti Juhkami on kroonitud kahel korral Eesti meistriks – kord Tallinna Selveri ja kord Tartu Pere Leiva ridades. Samadel aastatel võitsid meistritiitli veel neli rakverelast. Küsime: kes need olid? Võrkpall24.ee eridisainiga särk loositakse välja kõigi nende vahel, kes teavad vähemalt kaht õiget vastust. Need, kes vastavad ära aga kõik neli nime, osalevad ka lisaloosis, kus Rivo Vesik paneb välja Teras Beachi treeningaja koos saunakülastusega.

Vastused saab saata aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse.

Eelmise küsimusmängu võitis Martin Kukk. Martin, selleks, et auhind kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu saadet uuesti:

scroll to top