fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Kes vahetas Meresaare mälestusväärses kohtumises välja?

Kaader tolle aasta Tartu Bigbanki ja Tallinna Selveri vahelisest lahingust. | Foto: volley.ee

Võrkpalliteemalises taskuhäälingusaates “Kuldne geim” oli eelmisel nädalal saatekülalise rollis pikaaegne Eesti koondise põhimees Argo Meresaar.

TeamShieldi küsimusmängus uurisime seekord järgnevat: kes vahetas Meresaare Tartu Bigbanki päevil välja tema esimeses kohtumises endise koduklubi Tallinna Selveri vastu? Vihjeks ütlesime nii palju, et Tartu juhtis mängu 2:0, kui vahetus tehti, ja kaotas lõpuks 2:3. Tõsi, Meresaar naasis hiljem ise väljakule.

Vastused saab saata kuni kolmapäeva keskpäevani aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse.

Eelmise nädala küsimusmängu auhinna võitis Hendrik Rikand. Hendrik, selleks, et eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

“Kuldne geim”, 58. osa:


Saadet saab kuulata ka podcasti rakendustes, kuid “Muiduvillaku” osa on soovitatav vaadata videona.

scroll to top