fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Kui kaua kulus võrkpallur Raunol aega Kuressaarest Tallinna jõudmiseks?

Kuivastu-Virtsu praam. | Foto: Karl Rinaldo

TeamShield.com’i seekordne küsimusmäng on varasematest erinev, sest siin ei aita vastajaid võrkpallialased teadmised, vaid algklassi matemaatika.

Rauno Tamme osales saates vabakäeseadme abil, sõites ise samal ajal Kuressaarest Tallinna. Küsime, kui kaua võttis võrkpallur Raunol kogu teekond aega, kui tema auto sõidukiirus oli 87 kilomeetrit tunnis. Juurde tuleb arvutada mõistagi praamisõit. Olgu nii palju lisatud, et praam lahkus sadamast just sel hetkel, kui Rauno peale jõudis. Praamilt sai Rauno maha aga esimesena. Kiirendust me juurde ei arvuta ehk et Raunol oli Kuressaarest startides ja praamilt väljudes kohe käes 87 km/h. Kogu infot seoses tekstülesande küsimusega saab kuulata podcastis alates 41.10-st. Kõigil vastajatel palume ka arvutuskäik kirja panna, et saaksime lahenduse käiku kontrollida.

Vastused saab saata aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse.

Eelmise küsimusmängu võitis Tauno Lipp. Tauno, selleks, et auhind kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime selja peale lased kirjutada. Meie eelmise nädala lisaauhinna ehk Teras Beachi treeningaja koos saunakülastusega võitis aga Renar Tupits, kellel palume Rivo Vesikuga otse ühendust võtta.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

scroll to top