fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Milline on Rikbergi ja Rikandi parim saavutus spordiplatsil?

Alar Rikberg. | Foto: Riina Vals/SK Duo

Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” võõrustas eelmisel nädalal Tartus kohaliku võrkpalliklubi abitreener-statistikut Alar Rikbergi ja mänedžeri Hendrik Rikandit.

TeamShieldi küsimusmängus uurisime seekord järgnevat: milline on Rikbergi ja Rikandi parim ühine rahvusvaheline saavutus spordiplatsil?

Vastuse saab saata aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosi Võrkpall24 eridisainiga legendide spordisärk.

Eelmise nädala küsimusmängu võitis Sten Toomla. Sten, selleks, et oma auhind, eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk, kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

Lisaauhinna võitis eelmisel nädalal Kaspar Kala, kes saab koos sõpradega minna Haaberstisse Teras Beachile rannavõrkpalli mängima ja saunamõnusid nautima. Selleks, et võit treeningajaks vormistada, tuleb Kasparil võtta Facebookis ühendust Rivo Vesikuga.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

Kuula kogu “Kuldse geimi” selle nädala saadet:

scroll to top