fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Millise tänase Eesti koondislasega koos kasvas Robin Ristmäe üles?

Robin Ristmäe (paremal) Eesti koondise treeneritega Euroopa Kuldliiga võitu tähistamas. | Foto: erakogu

Võrkpalliteemaline taskuhäälingusaade “Kuldne geim” võõrustas sel nädalal saates Eesti võrkpalliliidu turundusjuhti Toomas Vara ja meie rahvusmeeskonna mänedžeri Robin Ristmäed.

TeamShieldi küsimusmängus uurisime seekord järgnevat: millise tänase Eesti koondise mängijaga on Ristmäe koos üles kasvanud ja trennis käinud?

Vastuse saab saata aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse. Kõigi õigesti vastanute vahel läheb loosi Võrkpall24 eridisainiga legendide spordisärk.

Eelmise nädala küsimusmängu võitis Riivo Reinsalu. Riivo, selleks, et oma auhind, eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk, kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

“Kuldse geimi” viimane osa:

scroll to top