fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Millise tulevase telediktoriga mängis Reimo Kuri noorteklassis koos võrkpalli?

Reimo Kuri. | Foto: Siim Semiskar/Võrkpall24

Võrkpalliteemalises taskuhäälingusaates “Kuldne geim” oli eelmisel nädalal saatekülalise rollis pikaaegne meistriliigamees ja äsja Tallinna Ülikooli ridades esiliiga võitjaks kroonitud Reimo Kuri. Temast lähtuvalt esitasime ka seekordse küsimängumängu küsimuse.

Küsisime: milline tulevane telediktor ja saatejuht mängis koos Reimo Kuriga Jaan Prassi käe all võrkpalliklubis Täht noortesarju? Vihjeks olgu lisatud, et kõnealune isik kuulus Eesti noortekoondisse ja sai end proovile panna ka Sylvesteri meistriliigaklubis.

Vastused saab saata kuni kolmapäeva hommikupoolikuni aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse.

Eelmise nädala küsimusmängu auhinna võitis Eve Lindre. Eve, selleks, et eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

“Kuldse geimi” 57. osa:

scroll to top