fbpx
Close

TeamShieldi küsimusmäng | Millised näitlejad ja ajakirjanikud moodustasid 2016. aasta sõumängus neljaliikmelise võistkonna?

Kes võiks olla härra blokis? | Foto: Martin Dremljuga/volley.ee

Võrkpalliteemalise taskuhäälingusaate “Kuldne geim” möödunud nädala osas puudutas TeamShieldi küsimusmäng nelja aasta tagust sõumängu.

Küsisime: kellega koos moodustasid Tõnis Niinemets ja Karl Rinaldo 2016. aastal toimunud Mustamäe rannavollekeskuse avamisel neljaliikmelise võistkonna? Vihjena lisasime, et üks on tuntud spordiajakirjanik ning teine näitleja ja teatrijuht.

Vastused saab saata kuni kolmapäeva hommikupoolikuni aadressile info@vorkpall24.ee või Võrkpall24 Facebooki lehe sõnumitesse.

Eelmise nädala küsimusmängu auhinna võitis Andres Aer. Andres, selleks, et eridisainiga Eesti võrkpallilegendide särk kätte saada, viska pilk peale TeamShield.com’i Facebooki lehele ja hakka seda jälgima. Seejärel võta ühendust PVK Tradinguga (info@pvktrading.eu), kirjutades, millises suuruses särki endale soovid ja millise nime sellele selja peale kirjutame.

TeamShieldi pakutavate toodete ja võimalustega saab tutvust teha kodulehel Teamshield.com. Lisainfot saab aadressil info@pvktrading.eu või telefonil 56287666.

“Kuldse geimi” 55. osa:

scroll to top